Surrey 2007 Indoor Rowing Championships - Competitors

(13 January 2007)

Num Name Affiliation Age Race1 Race2
1 Ahuja - Daniel-Jewth Whitgift School - Race 07 -
2 Bangay - Roger Free Spirits IRC - Race 06 -
3 Batra - Ankita Nonsuch Girls School - Race 09 -
4 Biggs - David Whitgift School - Race 08 -
5 Bloomfield - Tom - - Race 02 -
6 Botting - Ali Whitgift School - Race 10 -
7 Brooks - Rocket-Roy Team Oarsome IRC - Race 06 Race 13
8 Cole - Paul - - Race 02 Race 14
9 Connolly - Carly Phoenix IRC - Race 17 -
10 Connolly - Peggy Phoenix IRC - Race 05 -
11 Cooke - Ollie Whitgift School - Race 10 -
12 Cooke - Seb Whitgift School - Race 08 -
13 Cooper - Kyle Whitgift School - Race 08 -
14 Copper - Sally Phoenix IRC - Race 05 -
15 Cox - Maurice Calsco IRC - Race 17 -
16 Crabtree - Ellie Nonsuch Girls School - Race 09 -
17 Cross - Jason - - Race 16 -
18 Crowe - Felicity - - Race 04 -
19 Davidson - Ella Nonsuch Girls School - Race 09 -
20 Dhanji - Vishal Whitgift School - Race 08 -
21 Donaghy - Rose Phoenix IRC - Race 05 -
22 Donne - Simon - - Race 13 -
23 Duggin - Joe Whitgift School - Race 04 Race 11
24 Elliot - George Whitgift School - Race 08 -
25 Elliot - Tom Whitgift School - Race 10 -
26 Ferdinando - John Old Wrecks IRC - Race 06 Race 16
27 Fortune - Jon Whitgift School - Race 07 -
28 Gear - Neil MAD Team IRC - Race 02 Race 13
29 Gilmour - Alan Birmingham - Race 17 -
30 Goodall - Jon MAD Team IRC - Race 13 -
31 Grant - Chris - - Race 03 -
32 Grierson - Katie - - Race 12 -
33 Hardman - Doug Whitgift School - Race 08 -
34 Hart - Guy Whitgift School - Race 11 -
35 Hayes - Will Whitgift School - Race 08 -
36 Head - Tom Whitgift School - Race 04 Race 11
37 Henry - Bernard - - Race 02 -
38 Hill - Chris Peckham - Race 01 Race 14
39 Hogg - Dan Whitgift School - Race 07 -
40 Jain - Peter Free Spirits IRC - Race 01 Race 13
41 Jolly - Claudia Nonsuch Girls School - Race 09 -
42 Joshi - Chaitan Whitgift School - Race 07 -
43 Kabani - Sahir Whitgift School - Race 07 -
44 Keating - Joe Cricklewood - Race 06 -
45 Keith - Cameron Goldaming - Race 11 -
46 Keith - Karen Goldaming - Race 05 Race 17
47 Kim - Yelang Nonsuch Girls School - Race 05 Race 09
48 Lawson - Dougie-Citroen Sub 7 IRC - Race 03 Race 13
49 Little - Neil Old Wrecks IRC - Race 06 Race 15
50 Little - Sue Old Wrecks IRC - Race 04 Race 17
51 Loan - Kerry - - Race 04 -
52 Long - Timothy Whitgift School - Race 07 -
53 MacCarthy - Mike Harwich - Race 06 Race 15
54 Malley - Joyce - - Race 05 Race 17
55 Mansfield - Trudie Calso IRC - Race 17 -
56 Marchant - Chris Phoenix IRC - Race 14 -
57 Marshall - Keith Goldaming - Race 06 Race 16
58 Mascord - Sam Whitgift School - Race 08 -
59 Matey - Nick - - Race 06 -
60 Meade - Lewis Whitgift School - Race 07 -
61 Morley - Charles Surrey IRC - Race 05 -
62 Murphy - Jason Whitgift School - Race 10 -
63 Musgrave - Jake Whitgift School - Race 07 -
64 Naylor-Perot - Kimberley Phoenix IRC - Race 01 -
65 Naylor-Perrot - Kimberley Phoenix IRC - Race 15 -
66 Niarchos - Jake - - Race 01 Race 15
67 Nugent-Lee - Christina Armley Leisure Centre - Race 04 Race 15
68 Oakley - Jack Whitgift School - Race 11 -
69 Ogden - Lydia Nonsuch Girls School - Race 09 -
70 Oliveira - Ben Whitgift School - Race 02 Race 10
71 Oliver - James Whitgift School - Race 07 -
72 Osborn - Andy-Legs Sub 7 IRC - Race 06 Race 13
73 Parry - Alex Whitgift School - Race 05 Race 11
74 Patel - Kishan-R Whitgift School - Race 08 -
75 Peebles - Ellie MAD Team IRC - Race 12 -
76 Peebles - Kev MAD Team IRC - Race 14 -
77 Pratt - Katherine Nonsuch Girls School - Race 09 -
78 Price - Chris Dover RC - Race 01 -
79 Rampling - J Phoenix IRC - Race 03 -
80 Ravel - Sohini Nonsuch Girls School - Race 12 -
81 Rawson - Rosie - - Race 12 -
82 Reid - Mark - - Race 02 -
83 Ridge - Neil Old Wrecks IRC - Race 02 Race 14
84 Robinson - Clara Nonsuch Girls School - Race 09 -
85 Samuel - Gwyn London - Race 14 -
86 Sapsford - Kelly - - Race 04 Race 16
87 Sawyer - Paul - - Race 03 Race 14
88 Sellayah - Natasha Nonsuch Girls School - Race 16 -
89 Sinden - Frances Nonsuch Girls School - Race 12 -
90 Smith - P Phoenix IRC - Race 03 -
91 Stansbie - Antony Sub 7 IRC - Race 03 -
92 Stevens - Eleanor Nonsuch Girls School - Race 09 -
93 Stoten - Ollie Whitgift School - Race 10 -
94 Stoten - Tom Whitgift School - Race 01 Race 11
95 Tan - Amelia Nonsuch Girls School - Race 16 -
96 Taylor - David - - Race 15 -
97 Taylor - David-Bigwavedave Free Spirits IRC - Race 03 -
98 Walker - Keith Epsom and Ewell Harriers - Race 01 -
99 Wildgoose - Amy Nonsuch Girls School - Race 05 Race 12
100 Wildgoose - James Whitgift School - Race 10 -
101 Wilkinson - Steve David Lloyd - Race 06 -
102 William-Powlett - Thomas Free Spirits IRC - Race 02 Race 13
103 Williams - Niall Taff Attack - Race 04 Race 16
104 Wilson - John Hythe - Race 03 -
105 Young - Macarena - - Race 05 Race 15
106 Young - Philip-Elchemist Team Oarsome IRC - Race 03 Race 13
107 Young - Susan Birmingham - Race 04 Race 17
108 Zaufal - Tom - - Race 02 Race 10