Results - Mile

Pstn Result Name Affiliation Category
101 06:02.1 Tommy Gee OWIRC + Fletcher Sport Science Mens 60-69
102 06:02.2 Bernard Redmond-Jnr Taff Attack Racing Mens 40-49
103 06:02.7 Sam Morris OWIRC + Glendorgal Womens 30-39 Lwt
104 06:03.7 Graham Davies Taff Attack Racing Mens 50-59
105 06:04.7 Peter Daniels Sports Connection Mens 60-69
106 06:05.2 Cathy Johnson Sub 7 IRC Womens 40-49 Lwt
106 06:05.2 Val Green Armley Sports Centre Womens 40-49
108 06:09.1 Dan Keen Worcester Tri Club Mens Junior 18 Lwt
109 06:10.6 Anthony Hood Frogmore Leisure Mens 50-59 Lwt
110 06:11.2 Jenny Rowe Forum Flyers + Fletcher Sport Science Womens 40-49
111 06:11.7 Kerry Loan - Womens 30-39 Lwt
112 06:13.6 Ruth Whyman ERC Womens Junior 15
113 06:14.3 Philip Price Cannons Mens 70+ Lwt
114 06:14.5 Patrick Morley Armley RC Mens 60-69 Lwt
115 06:16.9 Judy Tranter OWIRC + Fletcher Sport Science Womens 40-49
116 06:18.6 Ashton Grant Colmers School Mens Junior 15
117 06:18.9 Debbie Cain PSSA Rowing Club Womens 30-39 Lwt
118 06:19.1 Huw Davies ERC Mens Junior 16
119 06:20.0 Stephen Bird Sports Connection Mens 60-69
120 06:21.6 Kieran Beale Fitness First Reading Mens 40-49 Lwt
121 06:22.1 Helen Tilley Taff Attack Racing Womens 30-39
122 06:23.0 Susan Young Birmingham Womens 40-49
123 06:23.4 Adam Sheppard Colmers School Mens Junior 15
124 06:24.9 Fiona Edwards Proactive Development Womens 40-49 Lwt
124 06:24.9 Jane Sullivan ERC Womens 40-49
126 06:25.8 Diana Lovegrove Team Oarsome Womens 30-39 Lwt
127 06:26.8 Callum Tustin Worseter Tri Club Mens Junior 15
127 06:26.8 Abi Penrose ERC Womens Junior 16
129 06:26.9 Colleen Penrose ERC Womens Junior 15
130 06:28.9 Danny Lyons Armley Mens 70+ Lwt
131 06:29.1 Rebecca England Alcester Grammer School Womens Junior 16
131 06:29.1 Sophie McDonagh ERC Womens Junior 15
133 06:29.2 Sue Ruszala Bristol Livingwell Womens 50-59 Lwt
134 06:29.7 Dick Gradley York City RC Mens 70+ Lwt
135 06:29.9 Monica Sutton Team Oarsome Womens 50-59
136 06:32.0 Kellyann Graham - Womens Open Lwt
137 06:36.7 Eddie English Taff Attack Racing Mens 60-69
138 06:38.0 Chloe Bryan ERC Womens Junior 15
139 06:39.4 Bernard Redmond Taff Attack Racing Mens 60-69
140 06:42.3 Hetta Morath Armley Sports Centre Womens 60-69 Lwt
141 06:43.0 Ed Surman ERC Mens Junior 14
142 06:44.3 Aimee Rutherford ERC Womens Junior 14
143 06:46.9 Lucy Palmer ERC Womens Junior 15
144 06:47.5 Raoul Wilson-Leon Colmers School Mens Junior 16
145 06:47.9 Jade Weldon Colmers School Womens Junior 15
146 06:51.3 Georgina Hamilton Fitness First St Albans Womens 60-69
147 06:54.7 Lewis Giles ERC Mens Junior 14
148 06:56.7 Anne Elliott - Womens 40-49 Lwt
149 06:56.8 Steph Thorns Proactive Development Womens 30-39
150 06:57.0 Jay Proctor Alcester Grammer School Mens Junior 14
151 06:59.1 Dani Symonds ERC Womens Junior 14
152 07:00.8 Roseanne Aldridge Thames Ergers Womens 40-49 Lwt
153 07:02.0 Maggie Casey Sub 7 IRC Womens 50-59 Lwt
154 07:05.9 Sue Rendu Taff Attack Racing Womens 40-49
155 07:08.1 Monisha Premchand Alcester Grammer School Womens Junior 15
156 07:08.4 Jorden Parsons ERC Womens Junior 14
157 07:09.5 Jenny Clark Colmers School Womens Junior 15
158 07:11.3 Karen Hambly OWIRC Womens 30-39
159 07:13.3 Daniel Bridgewater Colmers School Mens Junior 15
160 07:15.3 Charles Morley Sutton Coldfield Mens 70+
161 07:18.9 Nikki Pitchford ERC Womens Junior 14
162 07:19.7 Eileen McClean - Womens 40-49 Lwt
163 07:21.1 Mavis Surridge Fitness First Reading Womens 70+ Lwt
164 07:26.9 Sophie Hanks Colmers School Womens Junior 16
165 07:32.1 Katy Syvret ERC Womens Junior 14
166 07:32.4 Stuart Lyon ERC Mens Junior 15
167 07:33.8 Megan Josephy City of Oxford Womens Junior 15
168 07:40.1 Sophie Merricks Colmers School Womens Junior 15
169 07:41.9 Steven Styler Alcester Grammer School Mens Junior 14
170 08:40.1 Rachel Buckland ERC Womens Junior 14
171 08:43.1 Janet Reynolds - Womens 60-69 Lwt