Event A15 - Mens 2000m J18

Pstn Name Affiliation Age Result - time
1 Andrew Walker Leander Club 18 06:09.2
2 Ben Smissen Deal, Walmer & Kingsdown Amateur RC 17 06:12.3
3 Harry Scarr Durham ARC 18 06:12.4
 
4 Chris Carew Rob Roy BC 17 06:19.1
5 Michael Johnson Jersey IRC 17 06:19.8
6 Alex Holden-Smith Bewdley RC 18 06:25.0
7 Mohamed Sbihi Hollyfield Sch/Molesey BC 16 06:27.9
8 Charles Burkitt Notts County RA 18 06:28.3
9 Nick Baker The Windsor Boys' Sch 17 06:30.8
10 Charlie Brereton Pangbourne Coll BC 17 06:31.3
11 Dave Bell Huntingdon RC 17 06:32.3
12 James Skowronski The Windsor Boys' Sch 17 06:32.6
13 Stuart Kirk Bedford Modern Sch 17 06:32.9
14 Alan Wells Mad Team IRC 18 06:33.0
15 Ben Tufnell Pangbourne Coll BC 17 06:34.2
16 Nick Wells Notts County RA 18 06:37.0
17 Gareth Ball Esher Coll/Molesey BC 16 06:37.3
18 Jamie Smith Upper Thames RC 17 06:37.7
19 Peter Randolph Uni of Bristol 18 06:38.2
20 Rob Francis hereford RC 17 06:39.6
21 Tom Mullins Notts County RA 17 06:40.2
22 Tom Davies Upper Thames RC 16 06:41.3
23 Dan Badr-Safdari Richmond Coll/Molesey BC 17 06:43.4
24 Jamie Watson The Windsor Boys' Sch 17 06:44.9
25 Andy Haines Wycliffe Sculling Ctr 17 06:45.6
26 Jonathan Greenhouse Hereford RC 17 06:47.5
27 Robert Woowat Guildford RC 17 06:47.7
28 Andy Buxton Pangbourne Coll BC 18 06:48.3
29 Martin Birch Star Club 17 06:48.7
30 Andreas Gross Pangbourne Coll BC 18 06:51.9
31 Henry Cawdron Old Wrecks IRC 18 06:53.3
32 Josh Warner Wycliffe Sculling Ctr 16 06:55.6
32 Benjamin Warnett Bewdley RC 18 06:55.6
34 Will Preece Pangbourne Coll BC 17 06:56.5
35 Dom Ashworth Wycliffe Sculling Ctr 16 06:56.9
36 Edward Birrell Curlew RC 17 06:59.6
37 Richard Sutton Pangbourne Coll BC 17 07:00.1
38 Douglas Holdaway Bexhill RC 17 07:01.0
39 David Martin Weston Coll 17 07:01.4
40 Charlie Bates Great Marlow Sch/Marlow RC 16 07:02.0
41 Paul Davison St Pauls Sch 15 07:04.3
42 James Lambden Pangbourne Coll BC 17 07:05.1
43 Simon Barbour Bewdley RC 17 07:06.0
44 Richard Pulford Carlton Le Willows Sch 17 07:06.5
45 Dave Adkins King Edward VI Sch BC 16 07:08.8
46 Jack Bonham-Cozens Swindon RC 16 07:10.6
47 Josh Williamson Star Club 16 07:13.0
48 Sam Gost Marlow RC 16 07:13.1
49 Henrey Lawerence Hinksey Sculling Sch 16 07:14.3
50 Kenny Holmes Trent RC 18 07:15.8
51 Sam Barclay Swindon RC 17 07:18.8
52 Ori Bowlen Hinksey Sculling Sch 16 07:19.3
53 Sam Charleston Royal Grammar Sch HW BC 17 07:19.4
54 Jonathan Sliney Proactive Development 17 07:20.3
55 Thomas Hardman Haileybury RC 17 07:27.1
56 Chrisopher Hale Hinksey Sculling Sch 16 07:53.3
57 Jonathon Storey King Edward VI Sch BC 17 08:03.0
58 Alex Hall Eastbourne RC 16 08:03.8
59 Nicholas Jones King Edward VI Sch BC 17 08:14.3
60 Nick Felstead Newark RC 16 08:17.7
61 Tom Blaikie King Edward VI Sch BC 17 08:26.0