British Indoor Rowing Championships - Competitors

(21 November 2004)


Num Name Affiliation Age Race Erg Result Performance
2252 Tadinada - Karthik CUBC 24 Race 22 D2 06:25.9 0.912672
2253 Takala-Suoknuuti - Anu Finnrowing 37 Race 04 A9 07:38.6 0.953336
2254 Takhar - Karamvir Nottingham Schs RA 13 Race 09 E18 - -
2255 Takher - Dominic Hamstead Hall Sch 13 Race 09 E12 - -
2256 Talbert - Duncan Steam Pigs IRC 43 Race 17 B14 - -
2257 Tann - Oliver Curlew RC 30 Race 30 D8 07:16.5 0.845361
2258 Tanner - Lucinda Mr Personal Training 42 Race 04 C16 - -
2259 Tarrant - Simon Guildford RC 24 Race 31 B12 06:25.7 0.892663
2260 Tarry - Tashy Cheney Oxford Oarsomes 11 Race 05 C12 391m -
2261 Taun - Claire Uni Coll Chester 20 Race 20 E18 09:32.1 0.712638
2262 Taylor - Andy Nottingham Uni BC 19 Race 30 F4 07:34.3 0.757869
2263 Taylor - Anna Hereford Cathedral Sch BC 14 Race 10 B8 1183m -
2264 Taylor - Chris Royal Grammar Sch HW BC 16 Race 13 F12 07:23.5 0.862007
2265 Taylor - David Hereford Cathedral Sch BC 14 Race 11 B17 1296m -
2266 Taylor - Guy Peterborough City RC 17 Race 13 B15 06:52.5 0.926788
2267 Taylor - Harriet Worcester RC 14 Race 08 A13 990m -
2268 Taylor - Jonathan Bradford-on-Avon RC 38 Race 18 B17 06:48.2 0.860118
2269 Taylor - Joseph Warwick BC 14 Race 11 F7 - -
2270 Taylor - Josh Warwick BC - Race 11 A3 1302m -
2271 Taylor - Karen David Lloyd, Ellesmereport 30 Race 04 A4 07:52.1 0.912307
2272 Taylor - Lawrence Notts County RA 23 Race 30 A19 - -
2273 Taylor - Neil Computer Associates 31 Race 19 B15 06:39.9 0.885221
2274 Taylor - Sandy Barnstaple 25 Race 30 B11 06:43.8 0.913819
2275 Taylor - Tanya Trafford RC 32 Race 01 A6 - -
2276 Tempest - Harry Lakeside F Ctr 45 Race 16 D3 - -
2277 Tench - Mark Next Generation 30 Race 19 E1 06:58.6 0.845676
2278 Terrell - Camilla Southampton Coalporters ARC 12 Race 06 C18 - -
2279 Tessler - Katie St Catherine's Sch 16 Race 14 C16 08:53.7 0.839236
2280 Tew - Will Evesham RC 14 Race 09 A8 1140m -
2281 Thacker - Alice Lymm High Sch/Warrington RC 15 Race 12 C18 09:33.0 0.755497
2282 Thomas - Amy Pengwern BC 13 Race 08 A15 918m -
2283 Thomas - Ben Newark RC 13 - - -
2284 Thomas - Derek Bloomsbury F Club 42 Race 17 E5 - -
2285 Thomas - Hannah Barnstaple 22 Race 29 C3 08:02.1 0.814976
2286 Thomas - Jackie Cheney Oxford Oarsomes 13 Race 08 A8 - -
2287 Thomas - Stephanie Aston Manor Sch 15 Race 10 C11 962m -
2288 Thomas-Peter - Nicholas OUBC 19 Race 22 B18 06:29.8 0.903540
2289 Thomasson - Laura Dover RC 18 Race 14 B18 - -
2290 Thompson - Kitty Biddenham Upper Sch 13 Race 08 E6 - -
2291 Thompson - Rachael UWE Women 20 Race 20 B18 08:08.7 0.874565
2292 Thompson - Sadé Avon County RC 15 Race 12 B8 08:12.5 0.878985
2293 Thompson - Yahimba Aston Manor Sch 11 Race 05 C10 - -
2294 Thompson - Zoe Worcester RC 13 Race 08 A12 1050m -
2295 Thomson - James Lifestyle Gym 12 Race 05 E16 - -
2296 Thomson - James Uni Coll Worcester RC 19 Race 21 C5 07:36.0 0.822807
2297 Thomson - Quentin Lifestyle Gym 42 Race 16 D6 - -
2298 Thorpe - Becky David Lloyd West Bridgford 25 Race 29 B11 07:34.0 0.934141
2299 Thorpe-Jones - Emily Notts County RA 18 Race 13 A6 07:44.1 0.875242
2300 Tilley - Phil Celtic Manor Resort 40 Race 17 B9 06:38.6 0.915454
2301 Timms - Josephine Stonehouse 70 Race 02 C20 09:28.6 0.955857
2302 Tipney - Ben Leander Club 21 Race 21 A6 06:29.3 0.963781
2303 Titagud - Sacha Southampton Coalporters ARC 14 Race 10 E20 1234m -
2304 Todd - Chris Kingston RC 14 Race 11 A13 1436m -
2305 Todd - Dominic Doncaster Schs RA 13 Race 09 A15 962m -
2306 Todd - Grahame Team Oarsome IRC 39 Race 18 A15 06:17.7 0.929574
2307 Todd - Jeff Kelmscott Cardio Club 55 Race 02 A14 07:03.8 0.899717
2308 Tollett - Adrian Fitzwilliam Billygoats 51 Race 03 D10 07:29.8 0.862606
2309 Tomkinson - Julian Team Oarsome IRC 37 Race 18 A17 06:05.4 0.960865
2310 Tomlinson - Alexander Lancaster Uni RC 20 Race 21 A13 06:55.1 0.903879
2311 Torbica - Alex Maidstone Invicta RC 14 Race 09 B19 1110m -
2312 Toseland - David Alcester Grammar Sch 56 Race 02 D17 07:11.0 0.884687
2313 Towers - Sam Notts County RA 19 Race 29 A15 07:23.7 0.885508
2314 Towler - Matt Virgin Gym Leeds 35 Race 15 D4 06:55.9 0.910315
2315 Towler - Weston Seaford Downs 76 Race 03 B19 08:08.9 0.887503
2316 Towne - Ashley The Windsor Boys' Sch 15 Race 11 A19 1437m -
2317 Townsend - Dale Cheney Oxford Oarsomes 11 Race 05 E7 392m -
2318 Townsend - Sam Reading Uni/Reading RC 18 Race 14 A10 - -
2319 Tracey - Terry Merida 45 Race 16 C18 07:36.2 0.809075
2320 Travis - Stuart Manchester Uni BC 21 Race 22 D20 06:31.4 0.899847
2321 Trembling - Kerrie Loughborough BC 20 Race 20 B8 - -
2322 Tremellan - Alex Notts County RA 25 Race 29 A5 - -
2323 Trew - Paul Chessington 39 Race 18 E7 - -
2324 Trews - Tim Loughborough Students RC 19 Race 22 F2 06:43.4 0.873079
2325 Tribe - Susan Reading RC 23 Race 29 A20 07:38.4 0.857112
2326 Trigg - Richard Riverside Sp & L Club Gloucester 37 Race 18 B5 - -
2327 Triggs-Hodge - Andy OUBC 25 Race 22 A13 05:59.8 0.978877
2328 Tromans - Jenny Uni Coll Chester 18 Race 20 C20 - -
2329 Troy - Colin Notts County RA 28 Race 31 C4 06:34.1 0.873636
2330 Tuck - Adrian BJ's Gym Scarborough 44 Race 17 C16 06:51.1 0.887619
2331 Tuckett - Christopher Cholsey 56 Race 02 D15 06:56.1 0.916366
2332 Tuckey - Matt Loughborough Uni 20 Race 22 E13 - -
2333 Tufnell - Ben Pangbourne Coll BC 17 Race 14 A3 06:34.2 0.910705
2334 Tulett - George Uni of Surrey BC 19 Race 21 D16 06:57.6 0.843391
2335 Tully - Stephanie Hereford 15 Race 12 B10 - -
2336 Tuohy - William SS Mary & John Primary Sch 10 Race 05 C2 398m -
2337 Tura - Ray Dragons Rugby 45 Race 16 B17 06:59.2 0.880487
2338 Turnbull - James Nottingham Schs RA 13 Race 09 F3 - -
2339 Turner - Barry Bewdley RC 32 Race 19 B11 06:58.3 0.846283
2340 Turner - Bethany Bewdley RC 14 Race 08 C15 904m -
2341 Turner - Georgina Great Marlow Sch/Marlow RC 12 Race 06 B3 692m -
2342 Turner - James Nottingham Uni BC 21 Race 29 E7 - -
2343 Turner - Kenrick CUBC 20 Race 22 D3 - -
2344 Turner - Kevin Old Wrecks IRC 44 Race 17 E16 07:20.3 0.828753
2345 Turner - Pippa Wycliffe Sculling Ctr 16 Race 13 E3 - -
2346 Turton - Gary Clevedon IRC 40 Race 15 E12 07:31.4 0.846478
2347 Tyack - Richard Abingdon 37 Race 18 D13 07:18.1 0.801415
2348 Tyler - Thomas Warwick BC 14 Race 11 D20 1349m -
2349 Tyrrell - Sam The Windsor Boys' Sch 15 Race 11 C2 1387m -