British Indoor Rowing Championships - Competitors

(21 November 2004)


Num Name Affiliation Age Race Erg Result Performance
1636 O'Brien - Michelle Mr Personal Training 42 Race 04 C14 08:28.7 0.857676
1637 O'Callaghan - Tyler Cannons H & F Ltd 20 Race 22 F20 06:46.5 0.866421
1638 O'Conner - Teddy Latymer Sch 15 Race 11 A14 1444m -
1639 O'Connor - Mike London 31 Race 30 E17 06:34.4 0.872972
1640 O'Grady - John Mad Team IRC 39 Race 18 A9 06:16.8 0.931794
1641 O'Hara - Emma Sudbury RC 27 Race 29 B19 07:31.7 0.869825
1642 O'Hare - Nicholas Blackpool 28 Race 29 E1 06:55.0 0.829639
1643 O'Loughlin - Keiron Royce's Gym - Race 02 D10 07:25.4 0.839246
1644 O'Mahony - Michael Merseyside Fire Service 39 Race 18 A13 06:13.8 0.939272
1645 O'Malley - Marcus Notre Dame Sch 14 Race 09 B6 1089m -
1646 O'Meara - Holly Hamstead Hall Sch 15 Race 12 E19 09:43.1 0.742411
1647 O'Neill - Joseph Runcorn RC/Helsby High Sch 14 Race 09 C7 1006m -
1648 O'Neill - Rob Dragons Health Club 33 Race 30 B2 07:01.9 0.874615
1649 O'Neill - Vicki London 30 Race 01 C10 08:29.0 0.823772
1650 Oakes - Olivia Lymm High Sch/Warrington RC 14 Race 10 A17 1333m -
1651 Oakes - Stacey Haywood High Sch/SRA 12 Race 06 C1 629m -
1652 Oberland - Richard Curlew RC 29 Race 30 F7 06:52.7 0.834262
1653 Ochiltree - James SS Mary & John Primary Sch 10 Race 05 B2 462m -
1654 Oddy - David Huntingdon 50 Race 02 C9 06:58.0 0.894258
1655 Oddy - Helen Huntingdon 46 Race 01 B19 08:03.9 0.888820
1656 Offord - Paul Grange Farm Fitness 46 Race 16 D5 07:37.0 0.807659
1657 Offord - Rachel Grange Farm Fitness 44 Race 04 C17 - -
1658 Oksanen - Eevamari Finnrowing 22 Race 29 A18 07:31.6 0.870018
1659 Oldham - David Star Club 43 Race 17 E7 06:48.5 0.893268
1660 Oliver - Katie Notts County RA 18 Race 13 A12 - -
1661 Oliver - Paul Exeter Uni 19 Race 21 E20 06:58.4 0.841778
1662 Omtzigt - Dirk-Jan OUBC 29 Race 22 D15 06:30.9 0.900998
1663 Orchard - William The Kings Sch Chester 15 Race 12 A8 - -
1664 Orme - James CUBC 20 Race 22 A5 - -
1665 Orr - Sally Cardiff Uni 21 Race 20 F1 07:17.7 0.976468
1666 Orton - Scott Hall Green Sch 13 Race 09 B4 932m -
1667 Osborn - John Folkestone Rugby Club 33 Race 31 E17 06:43.2 0.853919
1668 Osborne - Antony Klassics 30 Race 31 F15 06:31.8 0.878765
1669 Osborne - Mike National Indoor Arena 35 Race 18 F3 07:47.8 0.750534
1670 Osborne - Robert London 29 Race 31 B2 06:25.0 0.894286
1671 Ould - Kate Uni Coll Chester 19 Race 20 E9 09:13.0 0.737251
1672 Owen - Charlotte Energie F Club 23 Race 29 B13 - -
1673 Owen - Gareth Pwllheli 35 Race 15 D8 07:04.1 0.892714
1674 Owen - Paul Fitness First 41 Race 16 D7 - -
1675 Owen - Richard Warwick BC 32 Race 19 B3 06:44.2 0.875804
1676 Oxlade - Steve Fitness First 38 Race 15 D12 07:00.8 0.899715