British Indoor Rowing Championships - Competitors

(21 November 2004)


Num Name Affiliation Age Race Erg Result Performance
1254 Kadinopoulos - Ben Royal Navy 25 Race 31 A13 - -
1255 Kadzombe - Daritzo Hamstead Hall Sch 15 Race 12 E20 10:14.0 0.705049
1256 Kallman - Brittany Nottingham Uni BC 20 Race 20 C9 - -
1257 Kamara - Christie King's Norton Girls' Sch 12 Race 06 D18 586m -
1258 Kantrowich - Guy Prince William Sch/Oundle Town RC 14 Race 09 C15 1042m -
1259 Kavanagh - Patrick LA Fitness 39 Race 18 E5 07:38.9 0.765090
1260 Kavanagh - Shane King's Norton Boys' Sch 15 Race 12 A19 07:12.5 0.876532
1261 Kay - Janet Hereford (Kings Coll) 20 Race 20 A13 - -
1262 Kearns - Lisa St Peter's High Sch/SRA 12 Race 06 E10 590m -
1263 Keating - Seamus Putney Town RC 49 Race 16 D4 07:02.8 0.872990
1264 Keats - Andrew OUBC 22 Race 22 B17 06:15.5 0.937949
1265 Keeling - Elizabeth Bath Uni 20 Race 20 B16 - -
1266 Keen - Michelle Nottingham Uni BC 20 Race 20 C12 - -
1267 Keenan - James Hertford 36 Race 18 C4 06:40.6 0.876435
1268 Kelly - Emma Christchurch 31 Race 01 A10 07:59.6 0.874270
1269 Kelly - Henry Bath Uni 21 Race 21 A18 06:56.3 0.901273
1270 Kelly - Mike Christchurch RC 31 Race 19 C1 06:49.8 0.863836
1271 Kelly - Rebecca Upper Thames RC 16 Race 14 B2 08:20.3 0.895263
1272 Kelly - Robert Pangbourne Coll BC 17 Race 13 C16 07:07.4 0.894478
1273 Kelly - Stephen St Peter's High Sch/SRA 15 Race 12 E13 08:24.4 0.751586
1274 Kemish - Gary The Thames Club 23 Race 30 C4 - -
1275 Kemish - Stewart The Thames Club 25 Race 31 F2 06:55.3 0.829039
1276 Kemp - Robert London 51 Race 03 D11 07:48.2 0.828706
1277 Kent - Chris Tamworth 37 Race 18 C20 07:02.9 0.830220
1278 Kerns - Emma Maidenhead RC 12 Race 06 D16 712m -
1279 Kerns - Rebekah Maidenhead RC 13 Race 08 A16 1032m -
1280 Keron - Matt Bedford Modern Sch 15 Race 11 E3 1301m -
1281 Kerr-Morgan - Chloe King's Norton Girls' Sch 11 Race 05 A10 403m -
1282 Key - Emily Star Club 17 Race 13 C6 - -
1283 Keyworth - Jim St Ives 32 Race 19 D18 06:56.8 0.849328
1284 Kidd - Emily St Catherine's Sch 16 Race 14 C18 09:20.6 0.798965
1285 Kilner - Di Lady Eleanor Holles BC 14 Race 08 A20 886m -
1286 Kilner - Olivia Lady Eleanor Holles BC 16 Race 12 D11 08:45.3 0.824101
1287 King - George Midlothian IRC 52 Race 02 A2 06:46.1 0.920463
1288 King - Mark Calcot Spa 45 Race 16 D1 - -
1289 King - Paul Bishop's Stortford 33 Race 19 C17 06:41.7 0.881255
1290 King - Ruth Calcot Spa 46 Race 04 A17 - -
1291 Kino - Rosalynn Biddenham Upper Sch 14 Race 08 E2 922m -
1292 Kinsey - Greg Bath Uni 20 Race 22 F7 06:41.5 0.877210
1293 Kirk - Graham Mad Team IRC 30 Race 19 A9 06:14.7 0.944756
1294 Kirk - John OBM 46 Race 16 C2 07:27.7 0.824436
1295 Kirk - Stuart Bedford Modern Sch 17 Race 14 C3 06:32.9 0.913719
1296 Kitley - David Stafford 16 Race 14 F2 - -
1297 Kitson - Michael Maidstone Invicta RC 14 Race 09 C1 1017m -
1298 Kleinz - Matthias CUBC 28 Race 22 B3 06:10.4 0.950864
1299 Klostermeier - Christian CUBC 29 Race 22 B9 - -
1300 Knight - Gaynor Unique Fitness 58 Race 04 B12 09:44.6 0.841430
1301 Knight - Geoffrey Bodyworks Harrogate 70 Race 03 B14 07:15.4 0.996555
1302 Knight - Jack Leicester RC/ Leicester Grammar Sch 14 Race 11 D2 1266m -
1303 Knight - Mark Chippenham 32 Race 19 E7 07:31.7 0.783706
1304 Knight - Martin Nottingham & Union RA 28 Race 31 B20 06:35.5 0.870544
1305 Knight - Robert Godalming 23 Race 30 D9 07:22.3 0.834275
1306 Knight - Stephen Unique Fitness 30 Race 19 B12 06:42.9 0.878630
1307 Knight - Tim Ship RC 42 Race 17 B18 - -
1308 Knights - John St Neots RC 57 Race 03 D19 07:30.9 0.899756
1309 Knott - Jemma Pengwern BC 15 Race 12 B17 - -
1310 Knott - Jessica Pengwern BC 12 Race 06 D4 646m -
1311 Knowles - Christine Body Basics F Stu 43 Race 01 D14 08:17.7 0.842475
1312 Knowles - Joanne Uni Coll Chester 19 Race 20 E15 09:09.4 0.742082
1313 Knowles - Katy St Neots RC 18 Race 13 A8 07:24.5 0.913836
1314 Koral - Nick Aireborough L Ctr 41 Race 17 A12 06:20.3 0.959506
1315 Koss - David Southampton 49 Race 16 A15 06:31.9 0.941822
1316 Koumoundouros - Greg The Windsor Boys' Sch 15 Race 11 A12 1238m -
1317 Kralev - Hannah Warringto /Lymm High Sch 13 Race 06 B13 679m -
1318 Krauze - Addi Hall Green Sch 15 Race 12 E8 07:39.4 0.825207
1319 Kwok - Kelvin Latymer Sch 14 Race 09 D10 - -
1320 Kyle - Christopher Fareham 37 Race 18 B18 06:37.3 0.883715
1321 Kyte - Christopher RMA Sandhurst - Race 30 C17 - -